רוטרי ניקוי מברשת שיניים חשמלית עמיד למים חזק למבוגרים מברשת שיניים חשמלית עם 4 Duponts ראשי סוניק מברשת שיניים חשמלית(סגול)
טרי

רוטרי ניקוי מברשת שיניים חשמלית עמיד למים חזק למבוגרים מברשת שיניים חשמלית עם 4 Duponts ראשי סוניק מברשת שיניים חשמלית(סגול)

ILS 30.89

בחנות

סוניק ניקוי - מברשת שיניים חשמלית עם האחרונה סוניק טכנולוגיה מזריק נוזלים עמוק בין השיניים ולאורך קו החניכיים על דופן ניקוי ו-100% הסרת רובד, הלבנת שיניים ושיפור בריאות הפה טוב יותר מאשר מברשת ידנית בעוד שבועיים.השותף נסיעות - מסירה ביעילות עד 100% יותר משטח דהוי מאשר מברשת ידנית.תהנה בריאות השיניים תוך 14 ימים.לקבל עמוק, ניקוי עמוק עם פחות רעש, אבל רב עוצמה הכולל שיפור קבועים אחרים מברשות שיניים חשמליות.ארגונומית משולבת ידית, עמיד למים, בשביל להתקלח.לחסוך מאמץ וזמן - מברשת שיניים רוטטת או מסתובב בחלל, כאשר בשימוש, משתמשים רק צריך למתוח על ידי היד, במקום להשתמש בכוח, אז זה טוב חשמלית נטענת מברשת שיניים לנסיעת עסקים או טיול משפחתי!.רטט גבוה בתדר רטט התדר 6000 פעמים לדקה עבור ניקוי יעיל של חלל הפה.את מעוגל זיפים על הראש יכול להגן על החניכיים ולא רע מהפה.השתמש בכל בוקר וערב במשך שתי דקות כדי להסיר ביעילות אבנית. 4 החלפת מברשת ראשי - מגיע עם 4 להחלפה מברשת עץ כדי למנוע שינויים תכופים מצווה של ניו החלפת מברשת ראשים.זה מותאם שן טופוגרפיה עבור ניקוי יסודי של החניכיים, קשה להגיע למקומות.הערה : כל ראש המברשת האחרון במשך 3 חודשים, אז 4 יהיה האחרון עבור כ-12 חודשים.פונקציה : 1. השתמש בכל בוקר וערב במשך שתי דקות כדי להסיר ביעילות אבנית.2. עמיד למים מברשת העיצוב, אך להימנע לטווח ארוך טבילה במים כדי להאריך את השימוש הזמן.3. מברשת שיניים רוטטת או מסתובב בחלל, בזמן השימוש, משתמשים רק צריך למתוח את היד, במקום שימוש בכוח.4. את מעוגל זיפים על הראש יכול להגן על החניכיים ולא נזק הפה.5. תדירות רטט 6000 פעמים לדקה עבור ניקוי יעיל של חלל הפה.מפרט : מצב : 100% מותג New Item סוג : חשמל Toothbrush Material : ABSBattery : 2pcs AA (לא כלול)סיבוב ימינה ושמאלה כדי לנקות שיניים, הסרת אבנית בצורה יעילה יותר מאשר מברשת ידנית, ועושה את השיניים מנקה whiter Package הרשימה : 1 x toothbrush4 x מברשת שיניים head1 x הבסיס.

תכונות מוצר

מוצרים קשורים